6 aydır kayıptı! Ailesi yıkıldı: Kafatası bakın nerede bulunduKamu Personel Alımı

2 Temmuz 2022 - 08:39

6 aydır kayıptı! Ailesi yıkıldı: Kafatası bakın nerede bulundu

6 aydır kayıptı! Ailesi yıkıldı: Kafatası bakın nerede bulundu
Son Güncelleme :

08 Haziran 2022 - 20:00


Olay, 24 Nisan günü saat 12.30 sıralarında Seyhan ilçesi Mıdık Mahallesi’nde meydana geldi. Çiftlik evinde ağaç kesen işçiler, nehir kıyısındaki çalıların arasında insana ait olduğu değerlendirilen kemik ve kafatası olduğunu gördü. İşçilerin ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından kafatası ve kemikler, tek tek toplanıp, incelenmek üzere Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

5594ab2cdd361ae1293b3116ed6674de

DNA TESTİYLE ORTAYA ÇIKTI

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, kentte kayıp başvurusu yapan aileleri çağırarak DNA testi için kan testi istedi. Yapılan testin ardından, bulunan kafatası ve kemiklerin, 19 Kasım 2021’de camiye gitmek için Ova Mahallesi’ndeki evinden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Alzheimer hastası Mehmet Ali Yıldız’a ait olduğu belirlendi. Yıldız’ın kafatası ve kemiklerinin ailesine teslim edileceği belirtildi. (DHA)

sdsd

Daha Fazla Son Dakika Haberleri için Lütfen Bizi Takip Edin..
Esenyurt'ta içki içen kadınlara saldırı: 2 kişi tutuklandıEsenyurt’ta içki içen kadınlara saldırı: 2 kişi tutuklandı
Bakan Koca'dan Ümit Özdağ'ın paylaşımına tepki! "Düzeltmeniz için sizi aradım... Sataştınız"Bakan Koca’dan Ümit Özdağ’ın paylaşımına tepki! “Düzeltmeniz için sizi aradım… Sataştınız”
Vatandaş hem şaşkın hem menun! Vatandaş hem şaşkın hem menun! “Daha önce hiçbir yerde yapılmadı”

Kamu Personel Haberleri | Anaysafa