Ablasına ev sattı hayatının şokunu yaşadı! 'Arkamdan hançer sapladı' diyerek isyan etti | Kamu Personel AlımıKamu Personel Alımı

7 Ekim 2022 - 03:13

Ablasına ev sattı hayatının şokunu yaşadı! ‘Arkamdan hançer sapladı’ diyerek isyan etti

Ablasına ev sattı hayatının şokunu yaşadı! ‘Arkamdan hançer sapladı’ diyerek isyan etti
Son Güncelleme :

22 Eylül 2022 - 8:08


Babasından miras kalan Gümüşhane’deki 3 evi ablasına satan Birol Aras “Arkamdan hançer sapladı” dedi. İddiasına göre 1 milyon TL değerindeki evleri satıp başka bir şehre yerleşmek isteyen Aras, bunun için en güvendiği insanla yani ablasıyla görüştü.

“ELLERİMLE VERDİM” DİYEREK İSYAN ETTİ

“Ellerimle verdim, attım imzayı. 31 bin TL verdi.” diyen Aras’ın iddiasına göre abla ödemenin geri kalan kısmını yapmadı ve “Evlerin ederi bu kadar” dedi.

ABLA İDDİALARI KABUL ETMEDİ: BORCUM YOK

İddiaların hedefindeki abla ise kardeşini suçladı. Telefonla ulaşılan abla yaptığı açıklamada “Ben onun parasını verdim. Benim ona borcum yok.” dedi.

2

Show Haber’de yer alan habere göre; telefonda kardeşine hakaretler yağdıran abla “Seni var ya! Allah tepenin üstüne dikecek. Ş….” diye seslendi.

3

“SENİ ABLA BİLDİM, CAN DEDİM CANAN DEDİM”

İddiasına göre kardeş kazığı yiyen Aras ise ablasına böyle seslendi;

“Bu terbiyesiz bir kadın. Al paranı ver tapumu. Lütfen ya evlerimi geri ver ya da paramı ver. Bu hak hukuk değil. Kardeşini sokaklara atmak senin hoşuna mı gidiyor? Ben uyuyamıyorum evimde. Ben seni abla bildim, can dedim canan dedim. Yerimi güvendim ona verdim. O beni dolandırdı.”

4

DAHA FAZLA HABER İÇİN BİZİ TAKİP EDİN
Kılıçdaroğlu'ndan anket ve 6'lı masa açıklaması!Kılıçdaroğlu’ndan anket ve 6’lı masa açıklaması!
Marmaris'teki yangını söndürmek için yola çıkan helikopter Denizli'de düştüMarmaris’teki yangını söndürmek için yola çıkan helikopter Denizli’de düştü
Esnaf kapı önünde kuyruk oldu! 5 milyon dolar buhar olduEsnaf kapı önünde kuyruk oldu! 5 milyon dolar buhar oldukamupersonel.org