Adıyaman Gençlik ve Çocuk Festivali'nde ortalık karıştı: 1'i ağır 4 yaralı | Kamu Personel AlımıKamu Personel Alımı

7 Ekim 2022 - 02:03

Adıyaman Gençlik ve Çocuk Festivali’nde ortalık karıştı: 1’i ağır 4 yaralı

Adıyaman Gençlik ve Çocuk Festivali’nde ortalık karıştı: 1’i ağır 4 yaralı
Son Güncelleme :

23 Eylül 2022 - 0:54


Adıyaman Gençlik ve Çocuk Festivali çerçevesinde düzenlenen Tuğçe Kandemir’in konseri esnasında alanda bulunan bir grup şahıs arasında henüz belirlenemeyen nedenlerden dolayı tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmada şahıslar birbirine bıçakla saldırdı.

HASTANEDE YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Kavgada vücuduna aldığı bıçak darbeleriyle yaralanan kişi olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan kişinin yaşam mücadelesi verdiği öğrenildi.

İKİ GRUP ARASINDA BIÇAKLI KAVGA

Konserin devam ettiği esnada konser alanında yine iki grup arasında çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Burada çıkan kavgada ise bir kişi koluna aldığı bıçak darbeleri sonucu yaralandı.

AW719324_04
Yaralı, olay yerine gelen sağlık ekiplerince Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
AW719324_03

Konser bitimine yakın ise iki kişi bir grup şahsın saldırısına uğradı. Tekme ve yumruk darbeleriyle kanlar içerisinde yere yığılan her iki kişi olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

AW719324_05
Konserde çıkan olaylardan dolayı yaralanan 1’i ağır 4 kişinin yaralanmasına neden olan şahısların yakalanması için polis ekiplerince çalışma başlatıldığı öğrenildi. Olaylarla ilgili soruşturma sürüyor. (İHA)

DAHA FAZLA HABER İÇİN BİZİ TAKİP EDİN
Halk seferber oldu! Gece gündüz her yerde aranıyorHalk seferber oldu! Gece gündüz her yerde aranıyor
Mersinli Hande Mersinli Hande “düşes” oldu! Çok konuşuldular
Dünyanın gözü ondaydı, kimse ne yaptığını anlayamadı!Dünyanın gözü ondaydı, kimse ne yaptığını anlayamadı!kamupersonel.org