Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na 'göçmen' yanıtı: Biz bunu yıllardır söylüyoruzKamu Personel Alımı

4 Temmuz 2022 - 11:24

Bakan Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na ‘göçmen’ yanıtı: Biz bunu yıllardır söylüyoruz

Bakan Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na ‘göçmen’ yanıtı: Biz bunu yıllardır söylüyoruz
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2022 - 20:44


TBMM’deki grup toplantısında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu eleştiren Kemal Kılıçdaroğlu,”16 Aralık 2013’den bir süre sonra bu anlaşmayı AB ile imzaladılar. Sığınmacılar için Türkiye artık Avrupa’nın hapishanesi olacak, o hale getirdiler. İçişleri Bakanı geçen gün açıklama yapıyor. ‘AB Türkiye’nin göçmen deposu olmasını istiyor’ diyor. Günaydın beyefendi günaydın. Geri Kabul Anlaşması başımıza bela oldu diye neden söyleyemiyorsun?” ifadelerini kullanmıştı.

SOSYAL MEDYADAN YANIT

Bakan Soylu da sosyal medya hesabından, “Elçilerin ve HDPKK’nın yed-i emini Kılıçdaroğlu; ‘Türkiye AB’nin göçmen deposu değildir’ dediğimiz için bize ‘Günaydın’ demiş. Asıl sana ‘Günaydın’. Biz bunu yıllardan beri söylüyoruz. Biz bunu derken; “PYD Terör Örgütü değildir” diyordun. Sizin dediklerinizi yazsak makina yanar.” sözleriyle karşılık verdi. Bakan Soylu paylaşımında eski yaptığı açıklamalarında yer aldığı ekran görüntülerini de paylaştı.

soss

Bakan Soylu’nun paylaştığı ekran görüntüleri:

FSabqXvXEAA6sS3

FSabpJuXsAIkDwq

Daha Fazla Siyaset Haberleri için Lütfen Bizi Takip Edin..
Kazakistan'la 15 anlaşma imzalandı!Kazakistan’la 15 anlaşma imzalandı!
AK Partili isim canlı yayında son anket sonuçlarını açıkladı!AK Partili isim canlı yayında son anket sonuçlarını açıkladı!
1500 kişiye yedirdiler! Ankara'da akılalmaz olay, skandal savunma1500 kişiye yedirdiler! Ankara’da akılalmaz olay, skandal savunma

Kamu Personel Haberleri | Anasayfa