Editörün Seçtikleri

Güngören’de ‘Yaza Veda Şenlikleri’ düzenlendi

ABONE OL! 

İSTANBUL (DHA) – Güngören Belediyesi’nin düzenlediği Yaza Veda Şenlikleri’nde Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut konser verdi. Binlerce gencin doyasıya eğlendiği konsere katılan Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, “Güngörenli gençlere yönelik faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek. Buralar bize yetmiyor. Daha büyüklerini daha geniş meydanlarda yapacağız” dedi.

3 bin kişilik Spor kompleksi dolarken, içeriye giremeyenler ise alanın dışından şarkılara eşlik etti. Başkan Demir, doğum günü olan Burak Bulut’a sahnede doğum günü sürprizi yaptı.

ARTIK SOSYAL FAALİYETLERİMİZE HIZ VERECEĞİZ

Binlerce gencin doyasıya eğlendiği konsere katılan Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, “Güngörenli gençlere yönelik faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek. Buralar bize yetmiyor. Daha büyüklerini daha geniş meydanlarda yapacağız.  Bugün yeni spor kompleksimizde ilk konserimizi gerçekleştiriyoruz. Çok güzel bir akşam, çok güzel bir teveccüh var. Güngörenli gençlere yönelik faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek. Buralar bize yetmiyor. Daha büyüklerini daha geniş meydanlarda yapacağız. Pandemi bizi epey kısıtladı. Vatandaşlarımızla bir araya gelemedik. Ama artık önlemleri de alarak, konserler, kültürel etkinlikler ve sosyal faaliyetlerimize hız vererek devam edeceğiz. Vatandaşlarımızla bir araya gelebileceğimiz bütün ihtimalleri değerlendirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Kaynak:Kamupersonel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: