Editörün Seçtikleri

Nilüfer Belediye Başkanı Erdem, BALKANTÜRKSİAD üyeleriyle buluştu

ABONE OL! 

Esra TÜRKER/Bursa, (DHA)-BALKAN Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), yeni dönemin ikinci İş Geliştirme Toplantısı’nı Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’in katılımıyla BALKANTÜRKEVİ’nde gerçekleştirdi. Faklı iş kollarında faaliyet gösteren ikinci kuşak dernek üyelerinin de katıldığı İş Geliştirme Toplantısı’nda görüş alışverişinde bulunuldu.

Üyelerin birbirlerini daha iyi tanıyarak, aralarındaki sinerjiyi artırmak hedefiyle düzenli olarak organize edilen İş Geliştirme Toplantısı, BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir ve dernek üyesi Volkan Güral ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıda konuşan Fatih Şakir, “Bu toplantılarımızın amacı üyelerimizin arasındaki ticari bağların güçlendirilmesine katkı sağlamak, aralarındaki iş birliklerinin geliştirilmesini sağlamaktır. Hep birlikte derneğimiz, şehrimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantıda üyelere hitap eden  BALKANTÜRKSİAD üyesi olan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Bu büyük ailenin üyesi olmak gurur verici. Bu çatının kurulma temellerinden biri de üyeleri arasında iş birliklerini arttırmaktır. İş Geliştirme Toplantıları bu konuda hayata geçirilen başarılı bir proje. Yeni iş birliklerin hayat geçirilmesine kapı aralıyor” diye konuştu.  
Kaynak:Kamupersonel

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: