Editörün Seçtikleri

Rüyada Araba Almak Ne Anlama Gelir? Rüyada Yeni Araba Satın Almak Nasıl Yorumlanır?

ABONE OL! 

Rüyada Araba Almak

 Rüyada araba almak genel olarak güzel anlamlı rüyalar arasındadır. Bu rüya son derece güzel ve olumlu olarak kabul edilir. Rüyada araba almak iş amacı ile yapılacak bir yolculuğa işaret eder ve bu yolculuğun güzel sonuçlanması anlamına gelir. Ayrıca rüyada araba almak hedefe ulaşmak için çaba harcamak olarak da yorumlanıyor. Kısacası rüyada araba aldığını gören bir kişi iş hayatında gösterdiği çabaların sonucunu alacak ve istediği başarıyı kısa süre içinde elde edecektir.

  Rüyada Yeni Araba Satın Almak

 Rüyada yeni bir araba satın almak yeni bir başlangıç yapmak şeklinde yorumlanıyor. Bu rüya özellikle iş hayatında güzel bir başlangıç yaparak önemli bir başarı elde edilmesine yorulur. Bir kişi rüyasında yeni bir araba satın aldığını görüyorsa o kişi yeni ve daha rahat bir hayat için önemli bir yolculuğa çıkacak demektir. Bu yolculuğun sonunda istediği hayata ve rahata kavuşma fırsatı yakalayacaktır.

 Rüyada Arkadaşının Kendisine Araba Hediye Ettiğini Görmek

 Bir kişi rüyasında arkadaşının ona araba hediye ettiğini görüyorsa o kişi arkadaşından büyük bir iyilik görecektir. Arkadaşının sayesinde yeni ve rahat bir hayat elde etme şansı yakalayacaktır. Ayrıca arkadaşı vesilesi ile yeni ve bol kazançlı bir iş imkanına da sahip olacaktır. Yani rüyada arkadaşının kendisine araba hediye ettiğini görmek rüya sahibi arkadaşı sayesinde sıkıntılarından kurutulacak demektir.

 Rüyada Yeni Aldığı Araba İle Kaza Yapmak

 Rüyasında yeni aldığı arabası ile kaza yaptığını gören bir kişi büyük hayaller ile çıktığı yolda bir engel ile karşılaşacaktır. Fakat bu engeli kısa süre içinde aşarak hedefine ulaşacak demektir. Rüyada yeni aldığı araba ile kaza yapmak başarı yolunda kısa süreli bir engel anlamına gelir.

 
Kaynak:Kamupersonel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: