Erdoğan'ın 'Kazanma şansları yok' sözleri hatırlatıldı! Akşener'in yanıtı herkesi şaşırttı | Kamu Personel AlımıKamu Personel Alımı

26 Eylül 2022 - 07:11

Erdoğan’ın ‘Kazanma şansları yok’ sözleri hatırlatıldı! Akşener’in yanıtı herkesi şaşırttı

Erdoğan’ın ‘Kazanma şansları yok’ sözleri hatırlatıldı! Akşener’in yanıtı herkesi şaşırttı
Son Güncelleme :

21 Eylül 2022 - 23:49


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener sokak gezilerine devam ediyor. Son olarak Başkent Ankara’da vatandaş ve esnafla bir araya gelen Akşener mahallenin sorunlarını dinledi.

DİKKAT ÇEKEN YANIT: HAHAHA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yukarı Bahçelievler Mahallesi’ndeki Aşkabat Caddesi’nde bando takımı eşliğinde karşılandı. Akşener’e bir bijuteri dükkanında, İYİ Partililerin CHP’li belediyelerden ihaleler aldığı iddialarıyla ilgili soru soruldu. Akşener, soruları yanıtlamayacağını belirtti. Akşener, bir vatandaşın, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhalefeti hedef alarak ‘seçimleri kazanma şansları yok, rakip de yok’ sözlerine ne diyeceksiniz” sorusuna ise maskesini çıkarak ‘hahaha’ yanıtını verdi. Akşener, esnafın sorunlarını dinleyerek, onlarla sohbet etti.

dcdd9ec1b2b6b82b4a6e06f03ebe31b8

Esnaf gezilerinde birçok şey öğrendiklerini aktaran Akşener daha sonra şu ifadeleri kullandı;

“Vatandaşımız kavga etmek istemiyor. İnsanlarımız karnını doyurmak, çoluğunu çocuğunu, yarınını ferah bir şekilde organize etmek, evine gidip huzur içerisinde sofrasına oturup ailesiyle vakit geçirmek istiyor. Ekonomik durumu ortanın üstü olan da aynı, ortanın altı olan da aynı ama bu kayırmacılık, bu liyakatsizlik, bu ciddiyetsizlik öyle bir hale getirdi ki memleketi, herkes 7’den 77’ye haksızlığa uğradığını düşünüyor. En önemli problemimiz budur. Bu gezilerinin sonucunda ise bize söylenen talepler, eleştiriler ve ihtiyaçlar üzerinden çözümler ürettik.” (DHA-AA)

DAHA FAZLA HABER İÇİN BİZİ TAKİP EDİN
Yüzlerce mülteci oraya akın etti! Yüzlerce mülteci oraya akın etti! “Avrupa’ya gönderiyorlar” paylaşımı sosyal medyada kısa sürede yayılınca…
ASELSAN'da "Hayret ettim, beni çok etkiledi" diyerek sordu! "Gizli değilse..."ASELSAN’da “Hayret ettim, beni çok etkiledi” diyerek sordu! “Gizli değilse…”
Cami hoparlöründen Isabelle şarkısını çaldılar!Cami hoparlöründen Isabelle şarkısını çaldılar!kamupersonel.org