Eşini bıçaklayıp bebeğini kaçırmış, bakamayınca hastaneye bırakmıştı! Arel bebek annesine teslim edildi | Kamu Personel AlımıKamu Personel Alımı

28 Eylül 2022 - 12:09

Eşini bıçaklayıp bebeğini kaçırmış, bakamayınca hastaneye bırakmıştı! Arel bebek annesine teslim edildi

Eşini bıçaklayıp bebeğini kaçırmış, bakamayınca hastaneye bırakmıştı! Arel bebek annesine teslim edildi
Son Güncelleme :

20 Ağustos 2022 - 13:23


Akıllara durgunluk veren olay, Manisa’nın Kula ilçesinde yaşandı. Afyonkarahisar ilinde boşanma aşamasında olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunduğu eşinin yanına giderek bıçakla hafif yaralayan, daha sonra da henüz 5 aylık Arel ismindeki bebeğini kaçıran M.U.Ş. isimli şüpheli baba, bebeğinin çok ağlamasından dolayı Kula Devlet Hastanesi’ne gelerek bebeği bırakıp kayıplara karıştı.

ANNESİNE TESLİM EDİLDİ

Hastaneye geldiği tespit edilen ve 5 aylık bebeğini yalınayak getiren vicdansız babayı arama çalışmaları başlarken, sağlık personellerinin müdahalede bulunduğu ve temin ettikleri mamayla karnını doyurdukları Arel bebek, gece saatlerinde Kula Devlet Hastanesi’ne gelen annesi K.A.Ş.’ye teslim edildi. Hafif yaralı anne K.A.Ş. ile Arel bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Öte yandan, Kula, Uşak ve Afyon emniyet ekipleri tarafından yürütülen soruşturmada kayıplara karışan babayı arama çalışmaları sürüyor.

Screenshot_7

(İHA)

DAHA FAZLA HABER İÇİN BİZİ TAKİP EDİN
Kırşehir'de vahşet! Cani anne, 20 günlük bebeği döverek öldürdüKırşehir’de vahşet! Cani anne, 20 günlük bebeği döverek öldürdü
AK Partili isimden dikkat çeken açıklama! Sayıştay kararına işaret etti: AK Partili isimden dikkat çeken açıklama! Sayıştay kararına işaret etti: “Eğer öyle bir şey çıkarsa istifa ederim”
Yeni seçim anketinde sürpriz sonuçlar! İYİ Parti bu kez...Yeni seçim anketinde sürpriz sonuçlar! İYİ Parti bu kez…



kamupersonel.org