Herkesin konuştuğu o videoda gözden kaçan detay! Genç kadını araç içinde öldüresiye dövdü 'benim karım evde' dedi | Kamu Personel AlımıKamu Personel Alımı

28 Eylül 2022 - 12:14

Herkesin konuştuğu o videoda gözden kaçan detay! Genç kadını araç içinde öldüresiye dövdü ‘benim karım evde’ dedi

Herkesin konuştuğu o videoda gözden kaçan detay! Genç kadını araç içinde öldüresiye dövdü ‘benim karım evde’ dedi
Son Güncelleme :

19 Ağustos 2022 - 21:37


Twitter’da gündem olan söz konusu videoda park halindeki aracın içinde genç kadına dayak atan kişi, görüntülendiğini fark edince araçtan inerek çevresindeki kişilere de saldırmaya başladı.

”EŞİM EVDE BENİM”

Hem o anları kayda alan hem de yanındaki kadına şiddet uygulayan adamı darp eden kişi, ”Karısını dövüyor, arabada eşini dövüyor” ifadelerini kullandı. Bu sözler üzerine ”eşim evde benim” diyen adam yanındaki kadının da araca binmesiyle olay yerini terk etti. O sırada çevredekilerden birinin ‘şerefsiz’ dediği duyuldu.

ŞİDDET GÖRDÜ, TEKRAR ARACA BİNDİ

Sosyal medyada viral olan videoya, birçok kişi yorumda bulundu. Kadının şiddet gördükten sonra tekrar araca binmesi tepki toplarken, bir kullanıcı, ”Korktuğu için binmiş olabilir. Kadın döven erkek acizdir. Allah kimseyi böyle insanlarla karşılaştırmasın” dedi. Başka bir kullanıcı ise, ”Adam eşim evde mi diyor, ben mi yanlış duydum? İnanılmaz” ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN BİZİ TAKİP EDİN
Korkunç olay! Önce öldürüp aracıyla birlikte yaktı sonra da...Korkunç olay! Önce öldürüp aracıyla birlikte yaktı sonra da…
Dünyanın gözü orada! Ukrayna'da üçlü zirveDünyanın gözü orada! Ukrayna’da üçlü zirve
Trafikte yeni dönem! Artık izin verilmeyecekTrafikte yeni dönem! Artık izin verilmeyecekkamupersonel.org