İŞKUR İŞ İLANLARI

İZELMAN Endüstri, İnşaat ve Anaokulu Öğretmeni Alımı

İZELMAN bünyesine Endüstri ve İnşaat Mühendisi ile Anaoulu Öğretmeni alımı yapılacağı duyuruldu. Kamu kurum ve kuruluşları personel ilanları yayımlama devam ediyor. Son olarak İŞKUR' da yayımlanan ilanda kamu kurumuna Endüsti Mühendisi, İnşaat Mühendisi ve Anaokulu öğretmeni alımı yapılacağı duyuruldu. Peki ilana kimler başvuru yapabilir?

ABONE OL! 

Kamu personeli alımı devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi İştiraki İZELMAN A.Ş. bünyesinde daimi çalıştırılmak üzere, kamu personeli alımı yapılacağını duyurdu. İlanda başvuracak adayların sadece e-posta yoluyla başvuru yapılacağını belirtti. Belediye bünyesine Endüstri ve inşaat mühendisi ile birlikte Anaokulu öğretmeni alımı yapılacak. Peki kimler başvuru yapabilir? Başvurular ne zaman başlayacak? işte detaylar..

İZELMAN PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1 Endüstri Mühendisi ve 1 İnşaat Mühendisi Alımı için aranan şartlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, (Genel)

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, (Genel)

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,

Anayasal düzenin işleyişine karşı hırsızlık, rüşvet gibi suçlardan mahkum olmayan adayların başvuruları kabul edilecektir. (Genel)

1 Anaokulu Öğretmeni alımı için aranan şartlar;

Yukarıda belirtilen genel şartların yanı sıra Anaokulu öğretmeni alımı için, Tercihen 1 Yıllık mesleki tecrübesi aranmaktadır.

İZELMAN BAŞVURU ŞEKLİ TARİHİ VE YAPILIŞI

Kamu personeli alımı ilanına başvuracak adaylar için belirtilen şartları taşıyan adaylar, 24.11.2021 ile 26.11.2021 tarihleri arasında aşağıda belirtilen e-posta adresine Bir sayfalık fotoğraflı Özgeçmiş (CV) göndererek başvuruları gerçekleştireceklerdir.

İZELMAN A.Ş. KURUM VE BAŞVURU BİLGİLERİ

Kurum Adı: İzelman Gen. Hiz. Otopark Özel Eğitim İtfaiye Sağlık Hiz. Tic. A.Ş.

Adresi: İşçiler Caddesi No:130 Kahramanlar / İZMİR

Telefon: 0232 464 64 45

E-posta: basvuru@izelman.com.tr

Çalışma Süresi: Dami

Personel Sayısı: 3

BAŞVURU KILAVUZU İNDİR

izelman kamu personeli alımı anaokulu öğretmeni iş ilanı izelman a.ş. kamu personeli alımı endüstri mühendisi alım ilanı

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: