İŞKUR İŞ İLANLARI

TŞF, İkamet Şartsız 5 Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapılacak

TŞF Türkiye Şeker Fabrikaları 4857 Sayılı Kanunun 30.maddesi Esasınca Türkiye İş Kurumu Üzerinden, Kars ve Uşak illerinde bulunan fabrikalarda görevlendirilmek üzere 5 eski hükümlü İşçi Alımı Yapılacak. İşte Detaylar...

ABONE OL! 

Türkiye Şeker Fabrikaları (TŞF), Ankara, Kars ve Uşak illerinde bulunan fabrikalarda görevlendirilmek üzere Bünyesinde 5 Eski hükümlü işçi alımı kadrolarına 1 Şeker İmal İşçisi, 1 Marangoz, 1 Boru kaynakçısı, 2 İş Makineleri operatörü alım detayları şu şekilde sıralanmıştır.

TŞF İŞÇİ ALIMI ÖĞRENİM DURUMU VE MESLEKİ YETERLİLİKLER

İş makinası operatörü için; departmanı için, en az ilköğretim okul mezunu şartı aranırken, G sınıfı Sürücü belgesi aranmaktadır.

Marangoz alımı için; Lise ve dengi okul mezunu şartı aranırken, Ağaç İşleri, Mobilya ve Dekorasyon / Ustalık Belgesi şartı aranmaktadır.

Boru Kaynakçısı alımı için; Yine Lise mezunu adaylar arasından Metal İşleri, Metal Teknolojisi, Kaynak Teknolojisi / Kaynakçılık Ustalık Belgesi şartı aranmaktadır.

Şeker İmalat işçisi için; Lise ve Dengi okul mezunu adaylar arasından Asgari 3 Yıl Şeker İmal İşçisi Tecrübesi şartı aranmaktadır.

4857. KANUNUN 30. MADDESİ NEDİR?

30. MADDE: İşverenler, elli veya daha fazla işçi çalıştırdıkları özel sektör işyerlerinde yüzde üç özürlü, kamu işyerlerinde ise yüzde dört özürlü ve yüzde iki eski hükümlü işçiyi meslek, beden ve ruhi durumlarına uygun işlerde çalıştırmakla yükümlüdürler.

BAŞVURU KLAVUZU

Başvuru Ekranı;

14.10.2021 Tarihinde Bu sayfada bulabilirsiniz…

KAMUPERSONEL.ORG

 

 

 

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: