Kamu Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi 3 Tır Şoförü Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet kamu işçisi alımı gerçekleştirilecek. İşte detaylar…

ABONE OL! 

İŞKUR kurum dışı sayfaları üzerinden yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarına göre 3 adet şoför alımı yapılacağı açıklandı. Son paylaşılan ilanda alımı yapılacak unvanın 3 Tır Şoförü alımı yapılacak.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvurular kurum tarafından belirtildiği üzere Yüksekalan mahallesi Adnan menderes bulvarı Büyükşehir hizmet binası no: 20 Muratpaşa / Antalya adresine ön başvuruların gerçekleştirilmesi için gerekli başvuru formunu doldurmak üzere müracaatlar şahsen kabul edilecektir.

Başvurular 8 Ağustos 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 14 Ağustos 2021 tarihinde mesai saatleri içerisinde yapılabilecektir.

Başvuru Şartları

1997 yılı 4 ay öncesi e sınıfı sürücü belgesine sahip olma, 2016 öncesi DE sınıfı sürücü belgesine sahip olma veya CE sınıfı ehliyetine sahip olma, SRC belgesine sahip olma ve en az 5 yıl tecrübeli olma şartları ile alım yapılacaktır.
Başvurular sadece belirtilen şekilde yapıla bilecek olup başka türlü yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

antalya-bb-kamu-isci-alimi.jpg

Bu ilanda Antalya Büyükşehir Belediyesi il sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartı da aranmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: