Kamu Personel Alımı

Hamur Belediyesi 18-40 Yaş arası Kamu Personeli Alım İlanı

Hamur Belediye Başkanlığı kamu personeli alımı yapıyor. İŞKUR ilanı ile başvuru yapacaklar en az lise mezunu olacak. Belediye personeli alımı başvuru şartları arasında neler yer alıyor.

ABONE OL! 

İŞKUR ilanı üzerinden 14 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan ilana göre en az lise mezunu olan adaylar arasından Belediye personeli alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre 2 iş makineleri bakım ve onarımcısı alımı yapıyor.

HAMUR BELEDİYESİ GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, milli eğitim onaylı iş makineleri bakım ve onarımcısı mesleğinde ustalık belgesine sahip olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle alakası bulunmaması gerekmektedir.

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak kişinin affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı veya yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak. Şartlarına sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Milli Eğitim onaylı iş makineleri bakım ve onarımcısı mesleğinde ustalık belgesi, nüfus cüzdanı, sağlık raporu, askerlik durum belgesi, unvanları gerektirdiği diğer istenilen belgeler, ikamet belgesi. Belgelerine sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006275534 iş ilan numarası üzerinden yapabileceklerdir. Başvurular bu günü itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 20 Eylül 2021 tarihinde sona ereceklerdir.

Ağrı il veya ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

Kaynak: Kamu Personel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: