Kamu Personel Alımı

Samsun Büyükşehir Belediye Kadrolu Şoför Alımı KPSS’siz Yapıyor

Samsun Büyükşehir başkanlığınca paylaşılan ilanda kadrolu nitelikte 15 adet şoför personeli alımı yapılıyor. Başvuruda bulunacaklar için KPSS Şartı aranmıyor.

Samsun büyükşehir belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanına göre 15 adet kamu personelinin başkanlık bünyesine alınacak.

ABONE OL! 

Alımı yapılacak olan 15 adet Otobüs şoför ilanı için adaylarda herhangi bir KPSS şartı aranmadığı ve alımı yapılacak unvanın daimi kadroda olduğu açıklandı.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvurular Samsun Belediyesi tarafından yapılan açıklamada Kale Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:8 / 4 İlkadım / Samsun adresine istenilen belgelerin iletilmesi yolu ile şahsen veya iadeli posta yolu ile müracaatlar yapıla bilecektir.

Başvurular 1 Eylül tarihi itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatların 10 eylül 2021 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde belirtilen şekillerde yapıla bilecektir.

Şahsen veya posta yolu ile yapılacak müracaatlar dışında yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Şartları

Başvuruda bulunacak kişilerin kamusal haklarını kullanmasına engel hallerinin bulunmaması şartı aranıyor.

Tecilli suçlardan yargılanmış kişiler bu ilana başvurularını gerçekleştiremeyeceklerdir.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almayan kişiler ilana başvuru bilecektir.

En az lise mezunu adaylar ve D sınıfı sürücü belgesine sahip olan kişiler için ilana başvurular açık olup adaylarda şehir içi yolcu taşımasına engel durumunun bulunmaması şartı da aranıyor.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru esnasında istenilen belgeler olarak adaylarda Nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, ehliyetin aslı veya fotokopisi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, SRC ve psikoteknik belgesi aslı veya noter onaylı örneği ve 4 adet Biyometrik fotoğraf istenilmektedir.

samsun-buyuksehir-belediye-kadrolu-kamu-sofor-alimi-kpsssiz-yapiyor.jpg

Başvuru şartları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlandıktan sonra ilana başvurular yapıla bilecektir.

Kaynak: Kamupersonel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: