Kavga sonrası Meral Akşener devreye girdi! Tüm teşkilatı kapattıKamu Personel Alımı

2 Temmuz 2022 - 08:19

Kavga sonrası Meral Akşener devreye girdi! Tüm teşkilatı kapattı

Kavga sonrası Meral Akşener devreye girdi! Tüm teşkilatı kapattı
Son Güncelleme :

09 Mayıs 2022 - 19:01

10 Okuma


Edirne’de İYİ Parti Merkez ilçe başkanı Zafer Kaya, davet üzerine görüşmek üzere 11 Mart’ta Sabuni Mahallesi’ndeki partinin il başkanlığına gitti. Kaya burada, İl Başkanı Ekrem Demir ve partinin üst kurul delegeleri Mehmet Akalın ile Tarık Aldeniz’le fiziksel müdahaleyle sonuçlanan kavgaya karıştı. Aldığı darbelerle yaralanan Kaya, çağırılan ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayla ilgili incelemelerini tamamlayan İYİ Parti Genel Merkezi, İl Başkanı Ekrem Demir, Merkez İlçe Başkanı Zafer Kaya ve 8 ilçe başkanını görevden alarak, teşkilatları kapadı.

ASASA

“YENİ YAPILANMAYA GİDİLMESİ MUHTEMEL”

İl Başkanı Ekrem Demir, olay sonrası kendisinin merkez ilçe hariç tüm ilçe başkanları ile birlikte genel merkeze, istifalarını verebileceklerini aktardığını anlattı. Demir, “Bu noktada 3 ilçe başkanı sözünü tutmadı ve istifa vermeyeceğini söyledi. Biz dilekçelerimizi genel merkeze ilettik. Sanıyorum genel merkez, dilekçelerini vermeyenleri de göz önüne alarak tüm teşkilatı görevden aldı. Biz her zaman için genel başkanımızı desteklemeye, partimizi desteklemeye devam edeceğiz, süreci sükunet içinde takip edeceğiz” dedi.

Demir, partinin ilerleyen süreçte Edirne’de yeni yapılanmaya gitmesinin muhtemel olduğunu ifade etti. (DHA)

Daha Fazla Siyaset Haberleri için Lütfen Bizi Takip Edin..
İmamoğlu'nun Karadeniz ziyareti çok tartışılmıştı! CHP'li Faik Öztrak'tan açıklama: İki boyutu varİmamoğlu’nun Karadeniz ziyareti çok tartışılmıştı! CHP’li Faik Öztrak’tan açıklama: İki boyutu var
İğrenç olay! Telefonundaki fotoğraflar ele verdiİğrenç olay! Telefonundaki fotoğraflar ele verdi
Rusya'ya bir şok daha! Petrol ithalatını tamamen keseceklerRusya’ya bir şok daha! Petrol ithalatını tamamen kesecekler

Kamu Personel Haberleri | Anasayfa