MEDYA

Farklı yüzlerle ekibini güçlendiren Kırmızı Oda’ya Acun Medya’dan transfer! Seyircinin ruhuna dokunacak

ABONE OL! 

21 Kasım 2020 tarihinde yayın hayatına merhaba deyip, 19 Aralık 2020 tarihinde ise final yaparak ekranlara veda eden Bir Annenin Günahı’nda rol alan Emin Günenç’in sürpriz projesi netleşti. Yönetmenlik koltuğunda Filiz Pakman’ın oturduğu ve senaristliğini ise Ahmet Yurdakul’un üstlendiği Bir Annenin Günahı dizisinde oynadığı ”Yiğit” karakteriyle ilk defa oyunculuk tecrübesi kazanan Emin Günenç, Acun Ilıcalı’dan teklifi kaptı.

8 yıl önce Arka Sokaklar’da ”polis memuru” olmuştu! Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’yla vedalaşacak

Bilindiği üzere Ünlüler ve Gönüllüler formatında yayınlanan Survivor Türkiye’de iddiasını konuşturan isimler içerisinde yer alsa da geçirmiş olduğu sakatlık yüzünden doktorunun da verdiği kararla beraber yarışmacıdan çekilmek mecburiyetinde kalmıştı. Henüz sekiz yaşında iken yakından ilgi duyduğu futbola başlayan ve on yıl boyunca istikrarlı bir şekilde devam ettirdikten sonra yine bir sakatlık yaşaması sonucunda bırakmak durumunda kalan Emin Günenç, Kırmızı Oda dizisine transfer edildi.

Fark atarak Survivor'da zafer kazanmıştı! Alparslan Büyük Selçuklu izleyicisini heyecanlandıracakFark atarak Survivor’da zafer kazanmıştı! Alparslan Büyük Selçuklu izleyicisini heyecanlandıracak

Oyunculuk alanında eğitimden geçen ve zamanının büyük bir kısmı spor yaparak geçiren Emin Günenç’in Kırmızı Oda dizisinin güçlü kadrosuna yerleştirilmesi hayranlarının heyecanını yükseltti.


Tarafsız E-Gazete

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: