KPSS Şartlı

TTKK 49 Mühendis ve Koperatif Görevlisi Alımı (Online Başvuru)

TTKK Tarım Kredi Koperatifleri Bünyesinde görevlendirilmek üzere En Az KPSS 60 Puan şartlı 49 Mühendis ve Koperatif görevlisi alınacağını duyurdu. Başvurular online olarak yapılıyor işte detaylar...

ABONE OL! 

Tarım Kredi Koperatifleri Sakarya ve Kütahya Bölgeleri için 30 yaşını aşmamış 49 kamu personel alımı yapılacağını duyurdu. Başvuru detayları ve başvuru ekranı aşağıda.

TTKK GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak,

03.08.2021 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, (03.08.1991 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler.)

Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Taksirli suçlar hariç, ağır hapis veya altı ay ya da daha fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile yağma, hırsızlık, dolandırıcılık, hileli iflas, sahtecilik, zimmet, irtikap, rüşvet gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı fiiller, görevi kötüye kullanma, güveni kötüye kullanma, kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma, terör eylemlerine katılma ve bu gibi eylemleri tahrik ve teşvik suçları ile kamunun sağlığına ve kamu güvenine karşı işlenen suçlardan biriyle hüküm giymiş olmamak,

Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak,

Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

07.10.2021 tarihinde başlayacak olan başvurular TTKK sayfamızdan yapılacak olup, son başvuru 18.10.2021 günü saat 18.00’a kadardır.

Başvurular 18.10.2021 tarihi mesai saati (18.00) sonunda sona ereceğinden, adayların elektronik ortamda meydana gelebilecek veya oluşabilecek diğer aksaklıkları göz önüne alarak, başvurularını son güne bırakmamaları gerekmektedir.

Adaylar başvuruları esnasında, aktif olarak kullandıkları geçerli bir e-posta adresi ekleyeceklerdir. Başvurular tamamlandığında giriş yapılan e-posta adresine başvurunun tamamlandığına dair e-posta gönderilecektir. Adaylar tamamlanan başvurularında değişiklik yapmak istediklerinde, gönderilen e-posta da ki link üzerinden yapacaklardır. (Başvuru bitiş tarihi olan 18.10.2021 mesai saati bitiminden (18:00) sonra değişiklik yapamayacaklardır.) Bu sebeple başvuru yapacak adayın e-posta adresinin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir.

BÖLGELERE GÖRE PERSONEL DAĞILIMI

TTKK İRTİBAT BİLGİLERİ

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü:
Yukarı Bahçelievler Mah. Wilhelm Thomsen Cad. No: 7 Çankaya / ANKARA

Telefon : 0 312 216 40 00 – 0 312 216 43 04 – 07 – 08 – 26 – 37

BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLA

BAŞVURU KLAVUZU

KAMUPERSONEL.ORG

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: