Kripto parada ailesinin 12 milyon lirasını batıran Ali Uğur Durkun'u Müge Anlı buldu! Canlı yayında şaşkına çeviren sözlerKamu Personel Alımı

1 Temmuz 2022 - 11:05

Kripto parada ailesinin 12 milyon lirasını batıran Ali Uğur Durkun’u Müge Anlı buldu! Canlı yayında şaşkına çeviren sözler

Kripto parada ailesinin 12 milyon lirasını batıran Ali Uğur Durkun’u Müge Anlı buldu! Canlı yayında şaşkına çeviren sözler
Son Güncelleme :

09 Haziran 2022 - 16:01

14 Okuma


Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Ankara’dan katılan Muhterem ve Ali Durkun çiftinin anlattıkları tüm Türkiye’nin gündemine oturdu. İddiaya göre, Durkun çiftinin çocukları Ali Uğur Durkun, ailesinin 12 milyon liralık servetini kripto parada kaybedip ortadan kayboldu. Müge Anlı’nın bulup ailesiyle konuşturduğu Ali Uğur Durkun’un canlı yayındaki sözleri ise programa damga vurdu. İşte izleyenleri şaşkına çeviren olayın detayları!

02

EV VE 27 ARACI SATTI

Durkun çifti, çocukları Ali Uğur Durkun’un 2 Milyon TL değerindeki evlerini ve 27 aracı satarak ortalıktan kaybolduğunu iddia etti.

Aile ilk önce Uğur Durkun’un “Ben 27 arabayı ve evi sattım. Ailemin yüzüne bakamam, onlarla görüşemem.” diyerek kuzenini aradığını ve daha sonra kuzeninin Uğur’u bulup getirdiğini söyledi.

Durkun çifti, daha sonra Uğur’un 2 gün kalıp tekrar ortadan kaybolduğunu ve 18 gündür kendisinden haber alamadıklarını, hayatından endişe ettiklerini söyleyerek Müge Anlı’dan yardım istedi.

03

NOTER İŞLERİ İÇİN VEKALET VERMİŞ

Baba Ali Durkun, oğlu Uğur’un 2 Milyon TL değerindeki evi 900 Bin TL’ye sattığını, bir senelik kiralarını ve evin kalan borcunu ödeyip gittiğini anlattı.

Müge Anlı’nın “Sana ait olanı nasıl satabiliyor?” sorusuna da baba Ali Durkun, “Noter işlerini beceremediğim için oğluma genel vekaletname verdim” sözleriyle cevap verdi.

01

“NE YAPTIĞIMIN FARKINDAYIM”

Toplamda ailesinin 12 Milyon liralık varlığını yok eden Uğur Durkun, ailesinin çağrısına kulak verip Müge Anlı’nın ekibine ulaştı ve “27 araç değil 14 araç sattım. Öyle gerektiği için gittim. Haklarını helal etsinler” dedi.

Daha sonra da ailesinin ısrarı üzerine canlı yayına telefonla bağlandı. Durkun, “Hakkınızı helal edin. Başka bir şey demek istemiyorum. Ne yaptığımın farkındayım” diyerek telefonu kapattı.

1200x627-12-milyon-lirayi-kriptoda-kaybedip-evden-kacmisti-muge-anli-ali-ugur-durkunu-buldu-1654773989220

EVLATLIK OLABİLİR Mİ?

Ardından Müge Anlı, Uğur’un da bildiği bir gerçeği açıklamak istedi fakat aile Uğur’un üzülmemesi için kabul etmedi. Fakat Anlı’nın “Almışsınız büyütmüşsünüz” cümlesi “Uğur evlatlık olabilir mi?” sorusunu akıllara getirdi.

Şimdi aile kara kara 2800 TL’lik emekli maaşıyla nasıl geçineceklerini düşünüyor.

Daha Fazla Son Dakika Haberleri için Lütfen Bizi Takip Edin..
İlker Başbuğ hakkında istenen ceza belli olduİlker Başbuğ hakkında istenen ceza belli oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'daki ABD üslerine tepki: Bunu yemezler...Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yunanistan’daki ABD üslerine tepki: Bunu yemezler…
Bir meyve suyu içti, 20 bin TL hesap geldi! Bir meyve suyu içti, 20 bin TL hesap geldi!

Kamu Personel Haberleri | Anaysafa