Künye-Gizlilik Politikası

KÜNYE

Kamupersonel.org Tarafsız İnternet gazetesidir. Kuruluş maksadı Türkiye gündemi ve Kamu kurum ve kuruluşları personel ilanları yayımlamak ve bilgilendirmek amaçlı kurulmuş haber portalıdır.

Son güncellemeler ile bu kategorilere spor, magazin Canlı TV, Ekonomi gibi okuyucusuna farklı içerikler sunuyoruz.

KAMUPERSONEL HABERLER VE İÇERİKLER HAKKINDA

Sayfamızda Günlük Ortalama 300-400 Arası Haber yayımlanır ve yayımlanan içeriklerin doğruluk payları araştırılıp okuyucuya sunulur. Yayımlanan Haberler’ de alıntı veya Köprüler (yönlendirme)’ ler ile imtiyaz sahibinin web sitesine yönlendirilir.

TEMEL HAK VE HÜRRİYETLER

Kişisel hak ve özgürlükler, bu ve benzeri haklar Türkiye Cumhuriyeti Anayasasınca korunma altına alınmış olup gerekli görüldüğü hallerde bu haklar üzerinde bir takım sınırlandırmalar, kısıtlamalar, engellemeler yapılabilir.

Kamupersonel.org site içerinde bulunan veya kategorilerde görüntülenen içeriklerin kaldırılması 5651 sayılı kanunun 6/A maddesi esasınca kurulan Erişim Sağlayıcıları Birliği tarafından 3.madde ve 9.madde’de yer alan esaslar doğrultusunda ilgili makale ve içerikler tarafımıza bildirilmesi ve bu aşamada aşağıda belirtilen e-mail adresi veya İletişim hatları üzerinden bilgilendirilmesi buna istinaden 9.madde’de geçen 4 saatlik süre içerisinde ilgili makale sistem üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden kaldırılacaktır.

e-posta : ilan@kamupersonel.org

Telefon : +90 533 036 03 36 (admin) – 0850 390 75 46 (Sunucu)

İletişim Numarası sisteme kayıtlı İHBAR Hattıdır. Bu doğrultuda yayımlanması istenilen haber ve reklamlar bu iletişim hattı üzerinden sağlanır.

Adres: Gülsuyu Mahallesi Taş Ocağı Sokak 14/A  Maltepe/İSTANBUL

Sunucu İP : 92.205.0.100

Tarafsız İnternet Gazetesi

Kamupersonel |İSTANBUL

Gizlilik Politikası

Kamu personel Ailesi olarak Önceliğimiz haber bloğu ziyaretçilerinin veri güvenliği;

Ne kadar Güvenliyiz?

”Sitemizde Aktif üyelik formu devreye girdiği andan itibaren site içerisindeki tüm veriler Tarafımızca saklanır ve kimse ile paylaşılmaz. Güvenlik Duvarımız SSL Serfitikası ile Korunmaktadır Güvenli Bağlantı içerir.”

Diğer Yönlendirme siteleri;

İnternet sitemizde kısmi olarak bir çok haberde İmtiyaz sahibi sitelere yönlendirme linkleri veriyoruz ve bu internet siteleri için Gizlilik Politikamız geçerli değildir. Bu internet sitelerine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Üçüncü kişilere ait internet siteleriyle verilerinizi paylaşmadan önce onların gizlilik politikalarını okumalısınız .

Kamupersonel.org 

Yeni Güncellemelerde Eklemeler Yapılacaktır.

Tarafsız İnternet Gazetesi

Kamupersonel |İSTANBUL

Güncel Kamu Kurum ve kuruluşları personel ilanları, son dakika güncel haberler.

 

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: