Muğla EGM Polisevi Personel alımı yapacak! Başvurular devam ediyor...Kamu Personel Alımı

28 Haziran 2022 - 20:58

Muğla EGM Polisevi Personel alımı yapacak! Başvurular devam ediyor…

Muğla EGM Polisevi Personel alımı yapacak! Başvurular devam ediyor…
Son Güncelleme :

15 Mayıs 2022 - 15:06

25 Okuma

Muğla Emniyet Genel Müdürlüğü EGM Polisevi bünyesine Aşçı ve Temizlik Görevlisi olmak üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılıyor. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup, noter çekilişi 23.05.2022 tarihinde yapılacaktır.

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre; Muğla Emniyet Genel Müdürlüğü Polisevi bünyesine aşçı ve temizlik görevlisi alımı yapılacak. Başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca daha önceden mesleki deneyimi olanlar mülakatta tercih nedeni sayılacaktır.

MUĞLA EGM PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

EGM KPSS şartsız personel alımı için, daha önceden mesleki deneyimi olanlar mülakatta tercih nedeni sayılacaktır. Bu bağlamda adaylarda aranan şartlar ve belgeler;

 • Meb Onaylı Hijyen Eğitim belgesi tercih nedeni sayılacaktır.
 • Eğitim durumu belgesi (diploma, mezuniyet belgesi vs.)
 • Adli sicil kaydı belgesi
 • Aile hekiminden alınmış raporu ile sağlık problemi olmadığına dair belge sunulacaktır.
 • Marmaris Polisevi tarafından yapılacak sözlü ve uygulamalı mülakatta başarılı olmak.
 • 24 saat hizmet verildiğinden çalışma saatleri Marmaris Polisevi idaresi tarafından vardiya esasına göre belirlenecektir.
 • İstenilen evraklar 20/05/2022 tarihi ve saat 13.00’a kadar Polisevi İdare Büro Amirliğine getirilerek evrak teslimi ve kontrolü yapılacak olup eksik evrakı bulunan adaylar noter çekilişine alınmayacaktır.
 • Noter çekilişi 23/05/2022 günü saat 11.00 ‘da Polisevi Şube Müdürlüğü giriş kat bekleme salonunda yapılacak, http://www.mugla.pol.tr adresinde mülakata girmeye hak kazananların listesi ile mülakat yeri ve tarihi yayınlanacak olup, ayrıca yazılı veya sözlü tebligat yapılmayacaktır.
 • Evrakları tam olan başvuru sayısının talep edilen sayının 4 katını aşmaması durumunda 24/05/2022 tarihinde saat 13.00’da , Polisevi Şube Müdürlüğü hizmet binasında bulunan toplantı salonunda Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğünce oluşturulan komisyon tarafından sözlü ve uygulamalı mülakat yapılacaktır.
 • Mülakatı kazanan adayların, işe alınma aşamasında Muğla İl Emniyet Müdürlüğünce yapılacak güvenlik arşiv soruşturmasında engel teşkil edici, sakıncalı durumun bulunmaması şartı aranacaktır.
 • Ayrıca alınacak tüm personeller devlet memuru olmayıp belirli süreli işçi statüsünde çalıştırılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Muğla Emniyet Genel Müdürlüğü Polisevi bünyesine 3 Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi), 5 Garson (Servis Elemanı) ve 4 Aşçı olmak üzere toplamda 12 personel alımı yapılacak.
İlanlara başvuru yapacak adayların ”BURAYA” giriş yaptıktan sonra açılan sayfanın sol kısmında yer alan ‘’İlan No’’ yazan kutucuğa aşağıdaki ilan numarasını yazarak giriş yapabilir ve başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi): İş İlan No (00006773033)

Aşçı : İş İlan No (00006773170)