Muhalefet ‘bizim için harika olur’ dese de AK Parti’de böyle bir niyet yok! Herkes bu iddiayı konuşuyordu | Kamu Personel AlımıKamu Personel Alımı

7 Ekim 2022 - 01:43

Muhalefet ‘bizim için harika olur’ dese de AK Parti’de böyle bir niyet yok! Herkes bu iddiayı konuşuyordu

Muhalefet ‘bizim için harika olur’ dese de AK Parti’de böyle bir niyet yok! Herkes bu iddiayı konuşuyordu
Son Güncelleme :

22 Eylül 2022 - 10:42


Türkiye’de son dönemde en çok merak edilen konulardan birisi de erken seçim tartışmaları olmaya devam ediyor. ‘Erken seçim olacak mı?’ sorusu üzerinden yürütülen tartışmaların seyrini değiştirecek bir kulis bilgisi de bugün ortaya çıktı. Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, Haziran ayında yapılması planlanan seçimlerin 1 ay öne çekilme ihtimaline ilişkin olarak kulislerde konuşulanları yazdı.

Muharrem Sarıkaya, seçimin 14 Mayıs’ta olacağı iddialarını yazısına taşıyarak, “İddia o ki AK Parti, çok partili hayata geçişin günü olan Demokrat Parti’nin iktidara geldiği 14 Mayıs’ta seçime gitmek istiyor. Hemen belirteyim, konu ile ilgili AK Parti’den dün önemli bazı isimlerle sohbet ettiğimde anladım ki bu yönde bir karar yok” dedi.

‘AK PARTİ’DE BÖYLE BİR NİYET YOK’

Sarıkaya şöyle yazdı:

“Cumhur İttifakı’nın liderleri aralarındaki sohbetlerde olma ihtimali üzerinde durmuş, ancak enikonu, detaylı bir şekilde mesele ele alınmadığı için ilk aşamada vazgeçilmiş.
Cumhurbaşkanı Erdoğan da ‘Muhalefet buna yanaşmaz konuyu istismar eder’ diyerek uzun süredir sıcak bakmadığını daha önce de bu sütunda dile getirdim. Hem Erdoğan, hem de MHP lideri Bahçeli, zamanında yapılmasının doğru olacağına vurgu yapıyor.

Son dönem Millet İttifakı bileşenleri CHP ve İYİ Parti’den 14 Mayıs’ta seçime ‘Bizim için harika olur…’ açıklaması gelmiş olsa da bu yönde AK Parti’de bir niyet yok”

DAHA FAZLA HABER İÇİN BİZİ TAKİP EDİN
MSB duyurdu! Taciz ateşi açan 3 terörist etkisiz hale getirildi
Dünyayı sarsan tehdide kışkırtıcı yanıt!Dünyayı sarsan tehdide kışkırtıcı yanıt!
CHP'nin keskin kaleminden olay 'Soylu' iddiası! "O gün Türkiye'den kaçacak"CHP’nin keskin kaleminden olay ‘Soylu’ iddiası! “O gün Türkiye’den kaçacak”



kamupersonel.org