Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimleri açıklaması: 'Hep birlikte kazanacağız'Kamu Personel Alımı

1 Temmuz 2022 - 10:52

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimleri açıklaması: ‘Hep birlikte kazanacağız’

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimleri açıklaması: ‘Hep birlikte kazanacağız’
Son Güncelleme :

11 Mayıs 2022 - 14:39


Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuşuyor. Erdoğan konuşmasında 2023 seçimlerine değinerek “Bu seçim AK Parti için, Tayyip Erdoğan için değil, Türkiye için önemlidir” sözlerini kullandı. Muhalefete eleştirilerini yönelten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kılıçdaroğlu muhalefet adına yeni ve daha iddialı bir hedef ortaya koydu. Ülkeye eser ve hizmet vermeye değil, kavga etmeye geldiğini açıkça söyledi.” dedi

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şu şekilde:

    1. seçim zaferimize hep birlikte ulaşacağız. Elbette her seçim önemlidir, tarihidir. İnşallah 2023 seçimleri de hem ülkemizin AK Parti dönemlerindeki kazanımların bir muhasebesi hem de 2053 vizyonumuz olarak siyasi tarihe nakşedilecektir.
  • Vesayet düzeniyle ve darbe heveslileriyle mücadele ederek milli iradenin üstünlüğünü tartışmasız şekilde ortaya koyduk.

“KILIÇDAROĞLU MUHALEFET ADINA YENİ, DAHA İDDİALI BİR HEDEF ORTAYA KOYDU”

  • Bu seçim AK Parti için, Tayyip Erdoğan için değil, Türkiye için önemlidir. Türkiye’nin dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girmesi 2023’te yapılacak tercihe bağlıdır. Muhalefet tarafının yavrularıyla beraber ülkemize tek taahhüdü Türkiye’yi 20 yıl öncesine götürmektir.

  • Kılıçdaroğlu muhalefet adına yeni ve daha iddialı bir hedef ortaya koydu. Ülkeye eser ve hizmet vermeye değil, kavga etmeye geldiğini açıkça söyledi. Bu zatın bizimle, partimizle, hükümetle ilgili eleştirilerine bakıyor, gerektiğinde hake ttiği cevabı veriyoruz. Ancak bu zatın söylediklerinin yarısı yalan, yarısı yanlış. Dün “Tayyip Erdoğan sığınmacılar meselesini BM’de hiç gündeme getirdi mi” diye soruyor. Eline, diline dursun. Bu zat hiçbir BM toplantısını takip etmemiş. Avrupa ülkeleri ile bu konuda yüzlerce belki binlerce görüşme yaptığımızdan bize verilip de tutulmayan sözleri yüzlerine vurduğumuzdan muhakkak haberi yok. Gerçi bu adamın neyden haberi var ki… Bu zat allah aşkına ne bilir ki.

  • Bu zatın “Kavga etmeye geliyorum” sözünü ve bununla bağlantılı olarak söylediği “Ya bana katılın ya da çekilin” meydan okumasını ben farklı bir yere koyuyorum.

  • Ürkek, korkak, zavallı, pısırık birisidir. ‘Haberim olsaydı beklerdim’ diyor. Sende öyle bir yürek yok ki.
Daha Fazla Siyaset Haberleri için Lütfen Bizi Takip Edin..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten 'sığınmacı' açıklaması: Karşıda katliam makinesi varAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten ‘sığınmacı’ açıklaması: Karşıda katliam makinesi var
Millet İttifakı'nın adayı kim olmalı? Son ankette İmamoğlu'nu geride bıraktıMillet İttifakı’nın adayı kim olmalı? Son ankette İmamoğlu’nu geride bıraktı
Son seçim anketinde İYİ Parti sürprizi… Fark açılıyor!Son seçim anketinde İYİ Parti sürprizi… Fark açılıyor!

Kamu Personel Haberleri | Anasayfa