Son dakika! MHP lideri Bahçeli: 'Asıl vız gidecek tırıs gidecek şahıs İmamoğlu'dur'Kamu Personel Alımı

2 Temmuz 2022 - 08:33

Son dakika! MHP lideri Bahçeli: ‘Asıl vız gidecek tırıs gidecek şahıs İmamoğlu’dur’

Son dakika! MHP lideri Bahçeli: ‘Asıl vız gidecek tırıs gidecek şahıs İmamoğlu’dur’
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2022 - 10:52


Son dakika haberi: MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayını açıklamamasına tepki gösteren Bahçeli, “İsmi tedavüle sokulan aday adaylarının inandırıcılığı, itibarı yoktur” dedi.

das

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şu şekilde:

  • Tanzimat devrinde Batı’yı taklit etmek suretiyle gerilemenin ortadan kalkacağını iddia eden bir avuç kaymak tabaka bu yolla imparatorluğumuzu ayakta tutan iç dinamiklerin yıkılışına hizmet etmişlerdir.

  • Bugün ülkemizin asıl sorunlarından biri değişmeyen bir kafa yapısıdır.

  • Öyle bir zaman aralığındayız ki maalesef dağda çakal, ormanda tilki kalmamış, hepsi siyasetin sağ ve solunda yer almıştır. CHP’ye bakın bunu görürsünüz. Aylardır süren cumhurbaşkanı adayının kim olacağı sorusuna henüz kalıcı bir cevap verilebilmiş değildir. Zillet ittifakı partileri birbirine çalım atmayı, minder dışına itmeyi, zorda bırakmayı adeta meslek edinmişlerdir. CHP’de hayır yoktur, umut yoktur, gelecek yoktur. Çünkü ismi tedavüle sokulan aday adaylarının inandırıcılığı, itibarı yoktur.

  • Kılıçdaroğlu’nun aday gösterilme isteği her seferinde kırılmaktadır. İBB Başkanı’nın Karadeniz turunda belediye bütçesiyle dar katılımlı mitingler düzenlemesi ortamı tekrar kızıştırmış, 6+1 masaya baskı kurmuştur. Otobüse doldurduğu gazetecilerle bu belediye başkanı nereye gidiyor, hangi gizli gündemlerin peşinden sürükleniyor? Bu şahıs cumhurbaşkanlığı adaylığı için sorulan bir soruya ‘Bu mileltin işidir’ cevabı vermek suretiyle genel başkanıyla açık bir tartışmaya girmekte herhangi bir beis görmemiştir. İBB Başkanı cumhurbaşkanı adayı olmak arzusundaysa karşımıza çıkıp mertçe itiraf etsin ki biz de ona göre muamele edelim. İstanbul, İstanbul olalı böylesi bir hezimet ne görmüş ne de yaşamıştır.

  • Asıl vız gelecek tırıs gidecek şahıs İmamoğlu’dur. İstanbul ziyan edilmiştir. İstanbul kaderine terk edilmiştir. Bu ayıbın kara lekesi hem belediye başkanının hem de parti yönetiminin alnına kazınmıştır.
Daha Fazla Siyaset Haberleri için Lütfen Bizi Takip Edin..
MHP'li Mustafa Aluç görevinden istifa ettiMHP’li Mustafa Aluç görevinden istifa etti
Vali'den çok sert tepki! 'Şimdi sen martaval okuyorsun, onu geç'Vali’den çok sert tepki! ‘Şimdi sen martaval okuyorsun, onu geç’
1500 kişiye yedirdiler! Ankara'da akılalmaz olay, skandal savunma1500 kişiye yedirdiler! Ankara’da akılalmaz olay, skandal savunma

Kamu Personel Haberleri | Anasayfa