Türkiye Geneli Silahlı, Silahsız 1455 Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak!Kamu Personel Alımı

28 Haziran 2022 - 21:57

Türkiye Geneli Silahlı, Silahsız 1455 Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak!

Türkiye Geneli Silahlı, Silahsız 1455 Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak!
Son Güncelleme :

24 Mayıs 2022 - 12:16

53 Okuma

İŞKUR ile Türkiye geneli Silahlı, silahsız 1455 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Kamu kurum ve kuruluşları özel güvenlik görevlisi başvuru detayları haberde.

Güncel İş İlanları kapsamında, Türkiye İş Kurumu İŞKUR Mayıs ve haziran ayı silahlı, silahsız özel güvenlik iş ilanlarını kamu personel ekibi olarak paylaşıyoruz. Bir birinden farklı şirket ve firmalara ait özel güvenlik iş ilanları araştırma konusu oldu. Bu bağlamda bu yazımızda paylaşacağımız bilgiler ile bölgenize en yakın olan özel güvenlik iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR Duyurdu! Türkiye geneli online başvuru ile şirketler bünyesine 233 Silahlı, 1137 silahsız Özel güvenlik görevlisi, 2 Güvenlik müdürü, 3 güvenlik amiri ve 74 Özel Güvenlik Koruma Meslek elemanı  unvanlarında 1455 personel alımı yapılacaktır. İşte detaylar…

İŞKUR İLE ÖZEL GÜVENLİK ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden özel güvenlik görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunabilmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet adresine giriş yapın “Aradığınız pozisyon, meslek, nitelik, beceri, firma adını yazınız” yazan kutucuğa “Özel Güvenlik” yazın ve ara seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan ilanlara giriş yapın. Başvuru şartlarını taşımanız halinde “Başvur” butonuna tıklayın ve başvurunuzu gerçekleştirin.

İlk defa İŞKUR üzerinden başvuruda bulunanların ise İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekiyor. İŞKUR kayıt bölümüne girerek özlük bilgilerinizi doldurun ve akabinde kaydederek giriş yapın.

2 ÖZEL GÜVENLİK MÜDÜRÜ İŞ İLANLARI

3 ÖZEL GÜVENLİK AMİRİ İŞ İLANLARI

233 SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK İŞ İLANLARI

1137 SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK İŞ İLANLARI

74 ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA MESLEK ELEMANI

İŞKUR E-ŞUBE GİRİŞ

İŞKUR ÜYELİK İŞLEMLERİ

Özel Güvenlik Görevlisi Başvuru Şartları neler?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Sağlık problemi bulunmamak,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Kişisel temizliğine önem veren,
  • 18 – 45 yaş aralığında,
  • Vardiyalı sistemde çalışmasına engel bir durum bulunmamak,
  • Süresi geçerli Silahsız veya Silahlı Özel güvenlik kimlik kartı sahibi olmak.

İŞKUR’a Nasıl Kayıt Yaptırılır? (2022)

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.