Ümit Özdağ ile Bakan Soylu arasında 'Soros çocuğu' gerilimi! 'Türk milliyetçileri değerlendirecektir'Kamu Personel Alımı

3 Temmuz 2022 - 14:41

Ümit Özdağ ile Bakan Soylu arasında ‘Soros çocuğu’ gerilimi! ‘Türk milliyetçileri değerlendirecektir’

Ümit Özdağ ile Bakan Soylu arasında ‘Soros çocuğu’ gerilimi! ‘Türk milliyetçileri değerlendirecektir’
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2022 - 13:51


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı önüne giderek Bakan Soylu ile görüşme talebinden bulunan Ümit Özdağ arasındaki gerilim kızışıyor. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sözlerine sert çıkıştı. Özdağ, Bakan Soylu’ya sahip çıkan zihniyeti Türk milliyetçilerinin değerlendireceğini ifade etti.

AA-20220506-27780607-27780605-ZAFER_PARTISI_GENEL_BASKANI_OZDAG_MECLIS_ONUNDE_ACIKLAMA_YAPTI

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Twitter hesabından şu ifadeleri kaydettiği bir paylaşım yaptı:

Zafer Partisi’ni kurarken, Büyük Türk Milleti’ne söz vermiştim; “Hiçbir saldırı, hiçbir tehdit ve yıldırma operasyonu, beni Türkiye’nin bilim, birlik, barış yolunda verdiğimiz mücadelede geri adım atmama neden olmayacaktır.” Verdiğim sözün sonuna kadar arkasındayım!

“UCUNDA ÖLÜM OLSA DA”

Özdağ, paylaşımında yer verdiği görselde ise şu ifadeleri kullandı:

“Babası Muzaffer Özdağ, annesi Gönül Özdağ MHP Kadın Kolları Genel Başkanı, kendisi 2 dönem MHP milletvekili olan bana, “Soros çocuğu” diye küfredene, MHP’nin kuruluş sürecine/ilkelerine küfreden Süleyman’a sahip çıkan zihniyeti Türk milliyetçileri değerlendirecektir. Herkes bilmelidir ki ucunda ölüm olsa da Türkiye’nin örtülü işgalin karşı direneceğim. Zafer Partisi gelecek, sığınmacılar gidecek.”

Daha Fazla Siyaset Haberleri için Lütfen Bizi Takip Edin..
Erdoğan'dan 'yeni anayasa' mesajı! Erdoğan’dan ‘yeni anayasa’ mesajı!
İmamoğlu'nun Nagehan Alçı fotoğrafı çok konuşulmuştu! Cüneyt Özdemir'den itiraf geldi: Murat Ongun beni de aradı...İmamoğlu’nun Nagehan Alçı fotoğrafı çok konuşulmuştu! Cüneyt Özdemir’den itiraf geldi: Murat Ongun beni de aradı…
Ayasofya Camii'nde  tarihi su haznesi ayakkabılık oldu! Ayasofya Camii’nde tarihi su haznesi ayakkabılık oldu!

Kamu Personel Haberleri | Anasayfa